Zenit v elektronike a strojárstve

V uplynulých dňoch sa na našej škole uskutočnil 23. ročník krajského kola súťaže Zenit v strojárstve a 39. ročník súťaže Zenit v elektronike. Ako je u nás zvykom, predsedovia súťaže boli menovaní z iných škôl. V prípade súťaže Zenit v strojárstve sme za predsedu mali pána Ing. Rastislava Švirka z SPŠ strojníckej v Prešove a v súťaži Zenit v elekronike Ing. Martin Ambrózy z SPŠ elektrotechnickej v Prešove. V prípade oboch súťaži sa zúčastnili súťažiaci z celého prešovského kraja, zo škôl so sídlom v mestách Prešov, Bardejov, Poprad, Kežmarok, Snina a Humenné.

V súťaži Zenit v strojárstve, v kategórii C, ktorá predstavuje programovanie CNC strojov, zvíťazil náš žiak Richard Škripko z 3.C triedy. V elektronike sme dosiahli úspešne druhé miesto vďaka žiakovi Tomášovi Holoďákovi.

Všetkým súťažiacim ďalujeme za účasť a víťazom samozrejme gratulujeme.

Fotogalerie zo súťaží

Zenit v strojárstve

Zenit v elektronike

Výsledkové listiny pre Zenit v strojárstve

Výsledkové listiny pre Zenit v elektronike

One thought on “Zenit v elektronike a strojárstve”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *